Hakkımızda

Hakkımızda

Projelendirme:

Müşterilerimizden gelen talepleri en doğru şekilde değerlendirmek için firmamız bünyesinde tasarım halindeki yapının çizimlerinden başlayarak tüm konsepti müşterinin istekleri doğrultusunda teknik bilgi ve tecrübesiyle yoğurur ve sonuçta hem gereksinimlerin tam olarak karşılandığı hem de ekonomik anlamda en doğru projeye ulaşılır.

Fix Home'dan Tavsiyeler :

İç Mimarınızı – Ustanızı – Firmayı iyi seçin..  Zira bu ekibe güvenmeniz gerekecek, anahtarınızı teslim ettikten sonra istediğinizi alacağınızı bilmelisiniz.

Proje Talep Edin..  Projeyi inceleyin, sorular sorun, fikir fırtınası iyidir. Mobilyalarınız projede yer almalıdır. Eski eşyalarınızı değerlendirmekten kaçınmayın ve kullanılmasını talep edin.

Acele Etmeyin..  Size en uygun tasarımı görene kadar yenilenmesini isteyin. Unutmamalısınız ki iş bittikten sonra yapılacak her değişiklik maliyeti artırır, süreyi uzatır.

Ne Ödeyeceğinizi Bilin..  Projeden sonra detaylı tadilat fiyatını isteyin ve bu fiyata istediğiniz mobilyaları da dahil ettirin. Kaça patlayacağı belli olmayan bir işe kalkışmayın.

Ödeme Planı İsteyin..  Önden tutarın yarısını veya tamamını isteyen firmalara kanmayın, bir ödeme planı isteyin ve işin ilerleyişiyle orantılı bir ödeme yapın. Hakediş sistemi uygulayın.

Vakit'te Nakittir !..  Proje sonuçlandıktan sonra Sözleşme talep edin. Bu sözleşmede Başlangıç ve Bitiş Tarihlerinin olmasına dikkat edin.

Bizimle çalışın ya da çalışmayın, yardımcı olabileceğimiz her konuda yardımımız sizinle.

Fix Home..